SUNUCU ÇÖZÜMLERİ

Firmamız, uzman satış ve teknik ekibiyle, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır.

detaylı bilgi

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Özel Yazılım Çözümleri Paket programlar firmaların genel ihtiyaçlarını karşılamak için yazılmışlardır. Oysa ki; her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır.Bu ihtiyaçların doğru çözümünü paket programlarda aramak yanlış olacaktır.

detaylı bilgi

YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

Satış ve Desteğini verdiğimiz yedekleme yazımları; Veeam Bacup, Acronis Backup Advanced (sanallaştırma ve fiziksel yedekleme), StorageCraft ShadowProtect (sanallaştırma ve fiziksel yedekleme)

detaylı bilgi

VERİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Veri depolama üniteleri genişleyebilen ve ölçeklendirebilen yapısı ile firmanıza ihtiyacı olan esnekliği sağlamaktadır. Veri Depolama üniteleri yüksek eşire bilirlik 7/24/365 mantığında kurulabilmekte olup, işletmenize zaman ve paradan tasarruf yapmanızı sağlar. Felaket senaryolarında disaster yapısı ile farklı lokasyon larda verilerinizi aktif olarak saklayarak, iş sürekliliği sağlamaktadır..

detaylı bilgi

KABLOSUZ AĞ ÇÖZÜMLERİ

Şirketimizin uzun yıllar boyunca yaptığı projeler ile edinmiş olduğu bilgi birikimi sayesinde, ihtiyacınız olan mühendislik bilgisini müşterilerine aktarmaktadır..

detaylı bilgi

ANTİVİRÜS ÇÖZÜMLERİ

Antivirus Kurumlar için gerekli analiz ve tespitleri yaparak ihtiyaç duyulan ürün ve hizmet çerçevesinde sunduğu kurumsal antivirüs çözümleri ile kurumsal ağ ve verilerinizi güvence altına alıyoruz.

detaylı bilgi

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Çalışanlar için, mobil ve çevik olmalarına izin vererek performans ve çıktıları artırır. Bununla birlikte, bir kablosuz ağ kullanmanın önemi, sağlam bir Ethernet veya Fiber optik ağ gereksinimini desteklememelidir. Hareketlilikte yapılan etkileyici ilerlemelere rağmen, ağ altyapısı kablolaması doğal olarak daha kararlı, güvenli ve daha hızlı bir ağ bağlantısı sağlar.

detaylı bilgi

ÜRÜNLERİMİZ

Satışı Yaptığımız Ürünler: Masa Üstü Bilgisayar, Notebook, Sunucu, Network ürünleri, Yazılım. diğer..

detaylı bilgi